AKSOY METAL
    • AKSOY METAL 532 780 46 20
    • HER TÜRLÜ HURDA ALIMMI YAPILIR

KÜÇÜKÇEKMECE HURDA

KÜÇÜKÇEKMECE HURDACI KÜÇÜKÇEKMECE HURDACI,KÜÇÜKÇEKMECE HURDA,KÜÇÜKÇEKMECE HURDACILAR,KÜÇÜKÇEKMECE HURDA FİYATLARI,KÜÇÜKÇEKMECE DEMİR FİYATLARI,KÜÇÜKÇEKMECE YIKIM HURDACISI KÜÇÜKÇEKMECE HURDACI

Hurdamı nasıl degerlendiririm? Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz once elinizdeki hurdanın kabala miktarını gözlemleyin,daha sonra iletişim aracları ile bize whatsapp programı aracılıgı ile birkac fotografını cekip bizlerin iletişim adreslerine yollayabilirsiniz..Hurdarınızı bizden fiyat almadan satmayınız…Hurdalarınız bizimle deger bulsun… KÜÇÜKÇEKMECE‘de Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.KÜÇÜKÇEKMECE Hurda hurdalarınızı degerınde pesın alır.KÜÇÜKÇEKMECE’de tadilat sonrası cıkan atıl durumda bulunan hurdalarınızı degerlendiriyoruz. Ana prensibimiz tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.Hurdacı

KÜÇÜKÇEKMECE,KÜÇÜKÇEKMECE
hurdacılar HURDA ve HURDACILIK HURDA,

kelimesinin sözlük anlamı; parçalanmıs, kırıntı duruma gelmiş, ise yaramayacak şekilde bozulup hasar görmüş, eskimiş eşya veya metal parçası demektir. HURDACI, ise hurda alıp satan ticareti ile ugrasan kimselere denir, Halkımızın yeterince tanımadığı hurdacılık , ülkemizde uzun sure mazısı olmayan yaklasık 40-50 yılı olan genç bir sektörü işaret eder. 1950’lerden sonra hurda metalleri hammadde olarak kullanan demir eritme ocakları ve demir çelik fabrikalarının açılmaya başlamasıyla hurdacılık canlanmış ve hareketlenmiş, ve açılan fabrika sayısına paralel dogrultuda hurda deposu işyerleri sayısı da artmaya başlamıştır.Günümüzde cok sayıda irili ufaklı hurdacı ve hurda depoları açılmıstır. Önceleri sadece evlerdenesınırlı sayıdaki işyerlerinden toplanan hurda eşya ve atıklarin hiçbir işleme sokulmadan, araçlarla fabrikalara götürülmesinden ibaret olan hurdacılık, bugün bir sanayi sektörü haline gelmiştir. Artık sadece hurdayı toplamak ve sevketmek yeterli olmadıgından; bunları işleyen fabrikaların istekleri doğrultusunda tas,tahta, cam, kumaş parçası, naylon vb. gibi yabancı maddelerden arındırılıp temizlenmesi, oksijenle veya diger kesicilerle kesilerek küçültülmesi; özel olarak bunun için üretilmiş makinalarda preslenip paketlenmesi (kağıt ise balaylanması); yüklemeyi ve boşlatmayı kolay ve ivedi yaparak zamandan kazanmak amacıyla ahtapot kepçeler ve mıknatıslar kullanılması gelişmiş sanayinin aktif olması; toplamayı ve sevkiyatı hızlandırmak için de, tıpkı Avrupa’nın gelişmiş ülkelerinde oldugu gibi kamyon saselerine kolayca monte edilip çıkarılabilen portatif konteyner sisteminin kullanılması artık bir zorunluk haline gelmiştir.Bu sekilde hurdacılık binlerce kişiye istihdam saglamıştır. Bugünkü hurdacılık ise, sadece bir toplayıcılıktan ibaret olmadıgı,toplanan hurda atıkların sanayileşimine kadar gecen süredir.geri dönüşüm konusunda ilk adımdır.hurda hurdacılık,Kendirli hurda,hurdacılık alanında müsterilerine en ıyı hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. aksoy metal hurda, Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz Değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz. KÜÇÜKÇEKMECE Hurda Demir Alıyoruz Demir en ağır madenlerin başında geliyor, hemen hemen tüm yapı çeşitlerinde yer alıyor. Çok fazla yerde kullanılıyor, bundan dolayı oldukça fazla miktarda demire ihtiyaç duyuluyor. Hurda demirler parçalanıyor, fabrikalarda yüksek ısılarda eritilerek belli kütleler, levhalar halinde imalat firmalarına satılıyor. İmalat firmaları tekrar eriterek üretim yaptığı ürünlerin kalıparına dökerek yeni ürünleri meydana getiriyorlar. Gördüğünüz üzere demir hurda sert olmasına karşın, dönüşümü oldukça kolay.

KÜÇÜKÇEKMECE kagıt alanlar Kagıt dönüşüm Altınşehir da iş yerinizde atıl durumda bulunan kagıtlarınız hakkında ne yapmanız gerektigi konusunda bilgi sahibi olmayanlar için kendirli hurda kagıtçılık iyibir adrestir.Arayın yerinde kagıtlarınızı alalım.Dönüsüme sokalım,ekonomiye kazandıralım.

KÜÇÜKÇEKMECE Alüminyum Hurda Alıyoruz Metal
hurda çeşitlerinden olan alüminyum hurdalarınızı geri dönüşüme kazandıran hurda alımı yapan firmalarla buluşturmak için bizler hazırız. Bunun için yapmanız gereken telefon numaramızı çevirmek. Bu kadar kolay.Altınşehir alümimyum hurda alanlar, hemen ziyarete geliyor, alüminyum hurdalarınızı teslim alıyoruz. Alüminyumun kullanım alanları o kadar geniş ki, gözümüze çok batmayan sıradan gelen birçok şey aslında alüminyumdan yapılıyor.çatı izalasyon, Korkuluklar, küpeşteler, tava, tencereler, kapı ,pencereler,kolları, kapılar ve sayamayacağımız birçok faydalı eşya. Ancak yıllar geçtikçe kullanılamayan yıpranan alüminyum ürünleri neden çöp yerine geri dönüşüme kazandırmayasınız.

Altınşehir‘de alüminyum hurda alımı yapıyoruz.

Hurda alan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.bizi arayabilirsiniz. KÜÇÜKÇEKMECE Bakır Hurda Alanlar hurda Alıyoruz Bakır’ın en önemli özelliği mükemmel bir iletken olmasıdır. Elektrik akımını kolay iletir. Bu nedenle elektronik, elektrikli tüm alanlarda ihtiyaç duyulur. Hurda bakır bir maden olduğundan çıkarılması ve işlenmesi oldukça maliyetlidir.KÜÇÜKÇEKMECE de hurda bakırı olanlar eğer hurda bakır alan hurdacı firma ve yerler arıyorsa, hemen iletişime geçebilirler.

KÜÇÜKÇEKMECE’ye çok yakın bir konumda olduğumuzdan kısa sürede adresinizi ziyaret edebiliriz. KÜÇÜKÇEKMECE kagıt alanlar Kagıt dönüşüm kagıt hurdaları alıyoruz KÜÇÜKÇEKMECE de okulda evde iş yerinizde atıl durumda bulunan kagıtlarınız hakkında ne yapmanız gerektigi konusunda bilgi sahibi olmayanlar için AKSOY METAL hurda kagıtçılık iyibir adrestir.Arayın yerinde kagıtlarınızı alalım.Dönüsüme sokalım,ekonomiye kazandıralım.

KROM PASLANMAZ HURDA ALIMI Celik paslanmaz lokanta malzemeleri sanayı dolapları krom tezgah alımı.


KÜÇÜKÇEKMECE plastik, pımapen hurdası alıyoruz.


0 555 993 71 50
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret35299